اب استرپ

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


کمک بارفيکس

یکی از محصولات پرکاربرد ما در سایت اسپرت کالا کمک بارفیکس می‌باشد. قبل از توضیح در مورد این محصول کاربردی ابتدا در مورد بارفیکس و مزایای آن صحبت می‌کنیم:

حرکت بارفیکس چیست؟

بارفیکس تمرینی می‌باشد که در آن باید خود را در حالی که از یک میله آویزان می‌باشید،به  بالا کشیده و دوباره به‌آرامی پایین آورید. حرکت بالا کشیدن بدن و پایین آمدن، چندین گروه عضلانی پشت بدن مانند «ماهیچه‌ی پشتی بزرگ»، «ماهیچه‌ی ذوزنقه‌ای»، «ماهیچه‌های لوزی شکل» و حتی «جلو بازو» را درگیر کرده و سبب تقویت آنها می‌شود. همچنین به استقامت و استوار بودن مرکز بدن (ماهیچه‌های شکم) نیاز داشته تا تعادل را برقرار نماید.

فواید بارفیکس برای بدن چیست؟

بارفیکس از جمله حرکات ورزشی است که تاثیرات فراوانی بر عضلات میانی، عضلات پشت و کمر و اساسا بالاتنه می‌گذارد. این حرکت ورزشی دارای فوایدی بوده که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

-چربی سوز

اگر به دنبال آب نمودن چربی‌ای اطراف کمر می‌باشید، روی این حرکت ورزشی سرمایه گذاری نمایید. تعداد حرکاتی که می‌شود با میله بارفیکس انجام دهید بسیار متنوع می‌باشد. اما حتما از آن برای از بین بردن چربی شکم و پهلو استفاده نمایید.

-تقویت عضلات پشت

سبک زندگی بسیاری از ما به نشستن پشت میز برای ساعات زیاد مبدل شده که به کمک این حرکت ورزشی عضلات پشت را می‌توان تقویت نموده و مانع از ایجاد قوز کمر در بدن تان شوید. فقط کافیست یک میله بارفیکس، را در محل کار و یا منزل خود قرار داده و چند بار در طی روز خود را از آن آویزان کنید.

-بهبود حال و هوا

انجام حرکات ورزشی مانند بارفیکس و یا شنا سوئدی در طی روز سبب می‌گردد تا حال و هوای شما بهتر شود. همچنین این حرکت ورزشی باعث بهبود وضعیت ستون فقرات نیز می‌شود.

-هرجا می‌توان انجام داد

این حرکت ورزشی به انواع و اقسام مختلفی انجام می‌شود و برای تمرین نیاز به باشگاه رفتن و یا انجام در یک محیط خاص نمی‌باشد.

-تاثیر بر عضلات مختلف

این حرکت پایه ای در بدنسازی تعداد زیادی از عضلات مانند: پشت بازو، سرشانه، جلو بازو و عضلات میانی را درگیر می‌کند. این حرکت برای افرادی که فرصت زیادی ندارند برای انجام ورزش بسیار مناسب بوده و عضلات زیادی را تقویت می‌نماید.

-توازن در عضلات

یکی از مواردی که حرکات بدنسازی در بدن افراد ایجاد می‌کند این است که سبب رشد عضله مورد نظر در تمرین می‌گردد. در مقابل نیز باعث عدم رشد سایر عضلات می‌گردد؛ اما بارفیکس به رشد متوازن عضلات کمک کرده و کلیه عضلات با یک تناسب رشد می‌کنند. این حرکت به رشد عضلات بازو، پشت بازو و پشت به صورت همزمان کمک می‌نماید.

-انجام راحت‌تر سایر حرکات

بارفیکس، اصلا یک حرکت ورزشی ساده نمی‌باشد. به همین دلیل هنگامی که این توانایی را پیدا کنید تا این حرکت ورزشی را به درستی انجام دهید، قادر خواهید بود تا از پس حرکات سخت دیگر نیز بر آیید.

-بدن V شکل

اگر بخواهید بدنی V شکل داشته باشید، باید علاوه بر عضلات کمر، پهلو و شکم را درگیر نمایید. بر همین اساسا این حرکت ورزشی تاثیر بسیار بالایی دارد. بنابراین اگر می‌خواهید بدنی V شکل و کمری باریک تر داشته باشید، به صورت مرتب بارفیکس انجام دهید.

-بهبود قوز کمر

اینکه بسیاری از افراد این توانایی را ندارند تا صاف بایستند این می‌باشد که عضلات کمر و پشت آن‌ها بسیار ضعیف می‌باشد. این حرکت ورزشی به رفع قوز کمر بسیار کمک می‌نماید. این حرکت برای کارمندهای پشت میز نشین بسیار موثر و تاثیر گذار می‌باشد.

حال که با حرکت بارفیکس و مزایای متعدد آن آشنا شدید، در ادامه به بیان کمک بارفیکس می‌پردازیم:

کمک بارفیکس از لوازمی بوده که برای انجام تمرینات روی میله بارفیکس طراحی‌شده است و امکان انجام تمرینات را روی این میله آسان‌تر کرده و موجب می‌شود تابا تعداد بیشتری این حرکت را انجام دهیم. این وسیله طراحی ساده ای دارد وکافی است بااتصال آن روی میله بارفیکس و گذاشتن پا در قسمت انتهای کش خود را به سمت بالا و پایین میله حرکت داده و حرکت بارفیکس را به صورت اصولی انجام دهید. این وسیله برای نفراتی که سخت می‌توانند روی میله بارفیکس خود را نگه‌ دارند یا تازه کار هستند  بسیار مناسب وسودمند می‌باشد. از دیگر مزیت استفاده از کمک بارفیکس ثابت نگه‌داشتن شما در زمان آویزان بودن روی میله می‌باشد که به انجام درست تمرینات و تقویت عضلات بالاتنه کمک فراوانی می‌کند.

ما در مجموعه اسپرت کالا این محصول را با کیفیت بالا برای شما فراهم نموده ایم و محصولات این دسته ما شامل: اب استرپ Agilinex می‌باشد.

دسته‌بندی